Надання бюджетної субсидії фермерським господарствам

Херсонське відділення Українського державного фонду підтримки фермерських господарств приймає заяви з пакетами документів для надання фінансової підтримки на безповоротній основі (субсидії) фермерським господарствам за такими напрямками:

ДЛЯ НОВОСТВОРЕНИХ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ

(перші три роки після створення)

Бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) один раз виключно, для провадження сільськогосподарської діяльності у розмірі 3000 гривень на 1 гектар, але не більше 60000 гривень на одне фермерське господарство.

ДЛЯ ВСІХ ІНШИХ ФЕРМЕРСЬКИХ ГОСПОДАРСТВ (КРІМ НОВОСТВОРЕНИХ)
               Бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) у розмірі 12000 гривень з р зрахунку на одного члена фермерського господарства, який є членом фермерського господарства на момент подання заявки для отримання бюджетної субсидії на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар). Максимальний розмір бюджетної субсидії на одне фермерське господарство не може перевищувати 40000 гривень.
               Фермерському господарству (крім новостворених), голова якого на момент
подання заявки має вік до 35 років, бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь (1 гектар) надається у максимальному розмірі 40000 гривень.
ДЛЯ ОТРИМАННЯ СУБСИДІЇ ( ПКМУ від 07.02.2018р.№106 зі змінами)
ФЕРМЕРСЬКІ ГОСПОДАРСТВА ПОДАЮТЬ СЛІДУЮЧІ  ДОКУМЕНТИ
1. Заявку для отримання фінансової підтримки, за формою визначеною Мінагрополітики;
2. Копію статуту фермерського господарства (для юридичної особи) або копію договору про створення сімейного фермерського господарства (для фермерських господарств, що створені без набуття статусу юридичної особи відповідно до статті 8-1 Закону України “Про фермерське господарство;
3. Відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що підтверджують право власності або оренди фермерським господарством земельної ділянки;
4. Копію фінансового документа, що підтверджує наявність чистого доходу (виручки) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік (для фермерського господарства), а фермерські господарства, які зареєстровані в поточному році, - копію фінансового звіту за останній квартал;
5. Витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (підтверджуючий документ про те, що ФГ не перебуває на стадії ліквідації, припинення, не порушено справу про банкрутство, не визнано банкрутом).
6. Довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, контроль за справлянням яких покладено на органи доходів і зборів, - у паперовому вигляді або сформовану в електронному вигляді в електронному кабінеті платника податків на офіційному веб-сайті ДФС
В ЗАЯВІ ДЛЯ ОТРИМАННЯ ДОВІДКИ ДФС ВКАЗАТИ:
Нормативно-правовий документ відповідно до якого надається довідка :
Постанова КМУ №106 від 07.02.2018р. Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання фінансової підтримки розвитку фермерських господарств (зі змінами)
Для подачі до:
Херсонського відділення Українського державного фонду підтримки
фермерських господарств
7.  Довідка з банку про реквізити ФГ
8. Згоду одержувача щодо надання Укрдержфондом інформації, яка містить персональні дані, за формою, визначеною Укрдержфондом;
9. Копiя паспортних даних та реєстрацiйний номер облiкової картки платника податкiв голови господарства.
Подаються оригінали та належним чином засвідчені копії документів.
Примiтка. При собi мати оригiнали документiв та печатку фермерського господарства (у разі наявності). Копiї поданих документiв повиннi бути засвiдченi головою фермерського господарства.
Участь можуть приймати:
-  фермерські господарства, які не мають простроковану заборгованість перед Укрдержфондом та його регіональними відділеннями та перед бюджетом по сплаті податків та зборів;
-  фермерські господарства, які мають чистий дохід (виручку) від реалізації продукції (товарів, робіт, послуг) за останній рік до 20000000 гривень, у власності та/або користуванні якого перебувають землі сільськогосподарського призначення;
- зареєстровані в поточному році фермерські господарства, у власності та/або користуванні яких перебувають землі сільськогосподарського призначення, незалежно від обсягу чистого доходу (виручки);
- новостворені фермерські господарства, які не скористалися бюджетною субсидією у 2018 році.
Документи приймаються до 6 грудня 2019 року щоденно, крім вихідних з 9:30
до 17:30 за адресою м. Херсон, проспект Ушакова, 47, кімната 106
За консультацією звертатися за телефонами: 0552-261794; (050)287-82-41;
(066) 074-94-34
Примітка.  ЧЛЕНИ ФЕРМЕРСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА, ЯКІ ПРОПИСАНІ В СТАТУТІ, ПОВИННІ БУТИ ВНЕСЕНІ ДЕРЖАВНИМ РЕЄСТРАТОРОМ І ЗАЗНАЧЕНІ У ВИТЯЗІ З ЄДИНОГО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ!!!!! ЯКЩО ЧЛЕНИ НЕ ЗАЗНАЧЕНІ У ВИТЯЗІ З ЄДР, СУБСИДІЯ НА НИХ НЕ НАДАЄТЬСЯ!!!