«Краса пробуджується з весною»

6 березня 2019 року в Лазурненському селищному будинку культури відбувся святковий концерт «Жінка-весна», присвячений Міжнародному жіночому дню.

В концертній програмі прийняли участь: вихованці дитячого садка «Сонечко» з музичним привітанням для мам; солістка Лілія Прайс,  з піснею «Мамочка моя» (учениця ЗОШ, кер. Цілинко Н.В.), вихованці музичної школи (керівник О. Дригваль), солісти вокальної студії Артем Гуртовий та Підганюк Вера, Тамара Лепілова, квартет «Порада», тріо «Калинонька», народний вокальний ансамбль «Вербиченька», народний фольклорний ансамбль «Бабусі» (кер. Валентина Демчук), танцювальний колектив «Ритми» (кер. Юрій Калінчев).

З вітальним словами до жінок присутніх на святі, звернувся селищний голова Сергій Бєлик. Наприкінці концерту він подякував учасникам, аматорам будинку культури за свято.

Під час концерту народний вокальний ансамбль «Вербиченька» привітав піснею «День народження» учасницю колективу Петровську Ольгу. Ведучими програми були працівники СБК Юрій Калінчев та Сергій Булеза.

7 березня 2019 року учасники художньої самодіяльності Красненського сільського будинку культури (директор Світлана Шафрановська) вітали зі святом жіночу половину громади Красного в обличчі бабусь, мам, сестер.

Лунали тематичні вірші, гуморески, імпровізовані сценки. Вокальний ансамбль «Райдуга» виконав пісні «Рідній мамі», «Черевички», «Бабусям». Гуртківці художнього слова Фоменко Д. та Долгорученко Д. були ведучими заходу та читали вірші про маму. Гурток «Витівник» приготував святкові сувеніри до свята, які вручали всім присутнім жінкам герої міфів та легенд. А найменші чоловіки розвеселили всіх запальними частівками.