Безкоштовна емоційна та психологічна підтримка!

Фото без опису Шановні клієнти Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості!

В Україні запрацювала Віртуальна платформа емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19  (https://moncenter.eduhub.in.ua/).

Якщо Ви відчуваєте стан тривоги, страху, панічні атаки, Вам бракує мотивації або у вас виникли конфлікти у родині та Вам потрібна психологічна та емоційна підтримка – Ви маєте можливість безкоштовно отримати індивідуальні консультації від сертифікованих психологів та тренерів-практиків з емоційного інтелекту Освітнього Хабу міста Києва. Для цього зареєструйтеся на цьому порталі та оберіть зручні для Вас дату та час безкоштовної консультації.

А також, на цьому сайті є можливість для всіх, незважаючи на вік та сферу діяльності, отримувати позитивні емоції, психологічну підтримку  та корисні знання онлайн під час карантину! Відчуй особисту впевненість у сучасному світі, який постійно змінюється!