Загальна характеристика району

СКАДОВСЬКИЙ КРАЙ

МОРЕ ЦІЛЮЩОГО ПОВІТРЯ !

Шукаєш де незабутньо провести час?

Завітай саме до нас!

Одним з основних лікувальних факторів Скадовського курортного району Херсонської області є води Джарилгацької та Карканітської заток, які мають не лише рекреаційне, а й лікувальне значення. Останнє визначається її кліматичним складом та концентрацією розчинених у воді солей, таких як з’єднання хлористого натрію, кальцію, магнію, солей, йоду, брому та інших. Морські ванни тонізують функції нервової системи, покращують кровообіг мозку, підвищують адаптаційно-пристосовну функцію організму, покращує тепловий обмін організму підвищує інтенсивність окислювальних процесів.

Справжня перлина Чорного моря, центр найбільшої на півдні України курортної зони довжиною 100 кілометрів.

В районі курорту державного значення "Скадовськ" зосереджені найкращі пляжні ресурси північного берегу Джарилгацької затоки, а глибина акваторії затоки найбільше пристосована для організації відпочинку дітей. Довжина берегової смуги з природними пляжами шириною 10-25 метрів складає 12,9 кілометрів, їх потенціальна місткість складає 29,0 тис.осіб. В м. Скадовську та на місцевості Цукур, яка розташована на захід від міста функціонують заклади дитячих  та дорослих оздоровчих установ.

Зона відпочинку "Лазурне" розташована на березі Чорного моря, з південної сторони одноіменного населеного пункту. Довжина берегової смуги складає 8 км.,потенційна місткість - 44 тис.осіб.

Рекреаційний комплекс дитячого відпочинку біля села «Красне» розташовано на березі Джарилгацької затоки. Акваторія цього району мілководна, що є сприятливим для організації  дитячого відпочинку.

Скадовський район є місцем проведення культурних заходів, таких як міжнародний благодійний дитячий фестиваль «Чорноморські ігри», дитячий джазовий фестиваль «Джаз над морем», дитячий фестиваль бандуристів «Таврійські зустрічі» та багато інших цікавих на ваш смак. У районі сприятливі умови для таких видів спорту як:  яхтинг, кайтинг, віндсерфінг та інших пляжних видів.

У районі – широкий вибір місць для проведення дозвілля, одне з найпопулярніших дельфінарій «Акварель»,у якому Ви не тільки побачите захоплююче шоу дельфінів і морських котиків, а й матимете можливість поплавати разом із ними. У центрі Скадовська, в 20 метрах від набережної, для Вас працює аквапарк «Акваторія», який входить в цілий комплекс розваг «Острів скарбів». Вас чекають запаморочливі атракціони, водні гірки, бассейи для дітей і дорослих.

На території району знаходиться о.Джарилгач – “Українські Мальдіви” або найбільший безлюдний острів України. А Мальдіви – бо піщані пляжі з дрібним білим піском дуже нагадують райський берег, а спів дельфінів, які часто зустрічаються, змусить вас забути, що уся ця казка відбувається в рідній Україні. Безліч лиманних озер (близько 400), олені, лані та муфлони – це ще далеко не все, що ви можете зустріти на острові. Острів стає все більш популярним серед українських туристів з причини своєї досяжності і природної краси. Він є найбільшим за площею (62 км.кв.) та другим за довжиною (42 км) островом в Україні. Відвідати остров можливо за допомогою морського транспорту, який розташований на всій території наших курортних насених пунктів Скадовського краю.

Розповідати багато не потрібно, тому що неможливо передати всі відчуття  словами,   завітайте  та отримайте незабутні враження у Скадовському краю !