Звітний концерт Скадовської дитячої школи мистецтв

12 квітня 2018 року в районному будинку культури відбулося музичне свято. Скадовська дитяча школа мистецтв звітувала перед батьками та жителями нашого міста, демонструючи свої творчі здобутки за 2017-2018 навчальний рік.

Головним пріоритетом в концертному дійстві було намагання показати всі діючі колективи навчального закладу, а саме — хор молодших класів “Домісолька” та три зразкові колективи: хор старших класів “Пролісок”, оркестр народних інструментів “Садко”, біг-бенд “Сурма. Саме в колективах можливо одразу побачити всіх учнів школи — її обличчя, саме в колективах відбувається формування художнього смаку та виконуються найкращі твори світової класики, народного мистецтва.

Учні хореографічного відділення та відділу  естрадного співу також подарували глядачам багато позитивних емоцій. Яскраві костюми та сучасна аранжировка пісень додали різнобарвних кольорів у сценічне оформлення звітного концерту.

Родзинкою свята стала участь у концерті молодих викладачів школи мистецтв. Їхні виступи радували своїм високим професіоналізмом та надихали юних музикантів на досягнення нових вершин в сфері музичного виконавства.

За високі творчі здобутки учнів та викладачів Скадовської дитячої школи мистецтв було нагороджено грамотами та подяками. А конкурсів в 2017-2018 навчальному році було багато. Це і “Зимові візерунки” в м.Генічеськ, “Первоцвіт-дебют” та “Херсонський Первоцвіт” в м.Херсоні, “Каховка запрошує” та обласний дитячий фестиваль виконавців джазу в м.Херсоні, “Україна барвінкова” та Всеукраїнський проект “Просто небилиці”, конкурс “Зірки виходять на сцену”.

Привітати колектив Скадовської дитячої школи мистецтв зі святом та побажати подальшого процвітання прийшли заступник голови Херсонської обласної ради Віталій Булюк, перший заступник голови Скадовської районної державної адміністрації Сергій Павленко, голова Скадовської районної ради Олег Старенький, виконуючий обов'язки голови Скадовської міської ради Олег Сокольчук, начальник відділу культури Скадовської районної державної адміністрації Ольга Миронець. Усі вони відзначили, що здобуття початкової мистецької освіти є одним з перших кроків до виховання духовно збагаченої молодої людини нашої держави.

Не обійшлося і без приємних подарунків. Так, В.В.Булюк подарував викладачам школи поїздку до Херсонського драматичного театру, а талановитій малечі — похід до дельфінарію. Тож, чекаємо на яскраві враження!