Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Працевлаштування до закладу дошкільної освіти

Фото без опису     Чергове працевлаштування відбулося нещодавно за допомогою сектору рекрутингу Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості.

Привезенцева Уляна Сергіївна, молода дівчина з вищою педагогічною освітою, до вересня 2020 року здійснювала діяльність в якості приватного підприємця. Але, після  карантинних обмежень та в зв’язку зі станом економіки вимушена була припинити свою діяльність.

Відвідавши сектор рекрутингу, який допомагає з пошуком роботи всім, хто цього потребує, Уляна заповнила анкету шукача роботи, в якій зазначила необхідну інформацію про себе, а саме: освіту, професійний досвід, яку роботу шукає, контактний телефон та інше.

Наприкінці минулого року заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 5 "Червона шапочка" Скадовської міської ради звертався до сектору рекрутингу з питання підбору працівника на перспективну вакансію вихователя. Фахівці-рекрутери зателефонували роботодавцю, з’ясували актуальність вказаної вакансії та запропонували її Уляні Сергіївні.

Після співбесіди з роботодавцем з 20 січня 2021 року пані Уляна офіційно приступила до роботи вихователя у закладі дошкільної освіти «Червона шапочка». 

Побажаємо їй успіхів та професійного розвитку!

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора