Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Брифінг у Скадовській РДА

Фото без опису          11 червня 2020 року (четвер) о 1100 в актовій залі Скадовської РДА відбувся брифінг, присвячений питанням проходження призову юнаків Скадовського району на строкову військову службу у 2020 році.

Спікери брифінгу:

Покутня Світлана Олександрівна – голова Скадовської районної державної адміністрації;

Куц Євгеній Олександрович – т.в.о. військового комісара Скадовського районного військового комісаріату;

Губар Володимир Євгенійович – заступник військового комісара – начальник відділення комплектування.

З боку місцевих засобів масової інформації був присутній журналіст районної газети «Чорноморець».

В ході брифінгу були надані фахові коментарі представниками Скадовського РВК стосовно актуальних питань призивної кампанії весни 2020 року. Однією з особливостей цьогорічного призову стало введення карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби COVID-19. Також, т.в.о. військового комісара Куц Є.О. поінформував про проблемні питання які виникають в ході проведення призову весна – 2020 та пропозиції для їх вирішення, а саме активізацію роботи щодо оповіщення призовників про прибуття їх до військового комісаріату органами місцевого самоврядування та проведення розшукових заходів Скадовським РВ НП в Херсонській області щодо осіб які реально ухиляються від призову на строкову службу і не з’являються за викликом до РВК.

Вкотре було підкреслено, що військовослужбовці строкової служби в район проведення операції Об’єднаних сил не направляються, за ними зберігаються робочі місця та заробітна плата (якщо призовник був офіційно працевлаштований до призову) інші пільги згідно чинного законодавства.

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора