Скадовський міський фестиваль «Смажений бичок»

Скадовську виповнилось124 роки! Це свято тих, хто любить наше містечко, хто пишається його багатою історичною та культурною спадщиною, хто вірить у його славне майбутнє!

Афіша святкувань наповнена найрізноманітнішими заходами: відбулися презентація виставки до Дня міста “Їх іменами уславлено Скадовськ”, яку розгорнуто Скадовському краєзнавчому музеї; літературно-краєзнавчі читання, майданчик біля пам’ятника С.Б. Скадовському; урочисте відзначення активістів міської громади.  Серед нагороджених знані, шановані люди, як поважного віку, так і молодь. Велика кількість спортивних змагань, та ще дуже багато цікавих подій.

А 23 вересня 2018 року, не дивлячись на осінню дощову погоду, на «фестивальній площі» скадовчан та гостей міста чекали конкурси та концертна програма фестивалю «Смажений бичок», яка включає караоке  у Скадовську.

І День народження міста – гарна нагода згуртуватися навколо цікавих ідей. Одна з них – велопробіг вулицями рідного Скадовська який започатковано в минулому році. «Скадовчани рулять!» - так його назвали організатори.  Серед його учасників ті, хто підтримує здоровий спосіб життя, любить велоспорт та просто вело прогулянки.

Після того, як було дано старт велопробігу в рамках цьогорічного фестивалю «Смажений  бичок» відбулось караоке з Ольгою Миронець – яка підкорила тисячі глядачів, співом якої захоплювалась сама Ніна Матвієнко.

Разом з Ольгою Василівною гості та мешканці міста згадали хіти зірок української естради. Здобула перемогу, виборовши головний приз, Алла Вакула з села Улянівка Скадовського району. Свої вокальні таланти дарували творчі колективи Скадовського районного будинку культури: вокальний ансамбль «Берегиня» (кер. Римма Стебловська), народний вокальний ансамбль «Лебідка» (кер. Валентина Долгополова), народний ансамбль народної пісні «Радість» (кер. Любов Фабрикова), солісти-вокалісти вокальної студії Скадовського РБК(кер. Юрій Саранча) та народної вокальної естрадної студії «Всі разом» (кер. Юрій Луканов).

Усі учасники велопробігу отримали індивідуальні номери, які по завершенню програми взяли участь у розіграші лотереї та суперпризу – велосипеду. Крім того: серед учасників пробігу відзначено наймолодшого та найдосвідченішого велосипедиста; також володарів найгламурнішого  та  найнезвичайнішого велосипедів, а також найпатріотичнішого. А також спеціальний приз – торт від Інни Шарої.

Завершився другий Скадовський міський фестиваль «Смажений бичок» частуванням гарячою юшкою та смачними жареними бичками.

І нехай святкування Дня нашого міста стане черговою точкою відліку в подальшому успішному розвитку нашого рідного міста. Зі святом!