Щедрий вечір, добрий вечір!

Споконвіку, напередодні старого Нового року, за давньою народною традицією, справляють Щедрий Вечір – веселе українське свято за народними традиціями та обрядами, з забавами та багатою кутею. У цей день всім слід весело гуляти та щедрувати: ходити по оселях з побажаннями господарям щастя, здоров'я та достатку.

Відроджуючи українські звичаї, Херсонський обласний Центр народної творчості за підтримки облдержадміністрації 12 січня 2019 року провели свято за народними традиціями «Щедрий вечір, добрий вечір».

З колядою, щедрівками, привітаннями на площу Свободи до Херсону завітали колядницькі гурти з різних районів області. Скадовський район на святі представляли незмінні учасники усіх мистецький подій Херсонщини - народний ансамбль народної пісні «Радість» Скадовського районного будинку культури (кер. Любов Фабрикова), народний фольклорний ансамбль «Бабусі» та народний вокальний ансамбль «Вербиченька» Лазурненського СБК (кер. Валентина Демчук). Виступи Скадовських «метрів сцени» стали найкращими в програмі фестивалю.

Родзинкою свята став вокальний флешмоб - «Нова радість стала!», у спільному вмконанні усіх колективів та учасників фестивалю.

А щоб Щедрий вечір і справді видався щедрим, усіх гостей свята кожен район пригощав кутею, узваром, гарячим глінтвейном, пиріжками, пампушками та іншими смаколиками за гарну коляду. Крім того, у рамках свята  відбувся конкурс на кращу кутю «Щедра кутя – багате життя!».

Колективи співали українських народних пісень, колядували та щедрували, засівали, ворожили, грали в ігри. Під запальні пісні творчих колективів Скадовського району  танцювали всі, втриматись було неможливо.  Старий рік провели з почестями!