Скадовська Районна
Державна Адміністрація

Запобігання корупції

Контактні дані відповідальних осіб

Обов’язки з організації роботи щодо запобігання і протидії корупції в апараті та структурних підрозділах Скадовської районної державної адміністрації покладено на головного спеціаліста відділу юридичної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами апарату районної державної адміністрації Бєлінського Павла Віталійовича.

Поштова адреса: 75700, Херсонська обл., м. Скадовськ, вулиця Олександрівська, 34

Електронна пошта: urist-rda@ukr.net

Телефон: 5-31-51

Результати проведення перевірки подання е-декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави

На виконання Закону України «Про запобігання корупції» та доручення голови Херсонської обласної державної адміністрації в Скадовській районній державній адміністрації було проведено роботу щодо перевірки фактів подання суб’єктами декларування, які працюють (працювали протягом 2017 року) в апараті та структурних підрозділах районної державної адміністрації, декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави.

За результатами перевірки було встановлено факти неподання та несвоєчасного подання декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави, про що було повідомлено Національне агентство з питань запобігання корупції, відповідно до рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 06 вересня 2016 року № 19, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15 листопада 2016 року за № 1479/29609.

На даний час вирішується питання про притягнення осіб до дисциплінарної та адміністративної відповідальності.