Послуги служби зайнятості збільшують гарантії працевлаштування

Ткаченко Лариса Василівна (внутрішньо-переміщена особа) з листопада 2020 року перебувала на обліку в Скадовській філії Херсонського обласного центру зайнятості. Жінка нещодавно переїхала до м. Скадовськ із Донецькій області та одразу почала шукати роботу. Лариса Ткаченко за спеціальністю економіст, отримала повну вищу освіту. З 2017 року працювала заступником начальника відділу економіки та фінансів, перед цим провідним економістом.

Під час перебування на обліку в службі зайнятості, Лариса Василівна активно здійснювала пошук роботи, знайомилась з вакансіями, відвідувала семінари та тренінги.

У грудні минулого року вона відвідала тренінг «Підготовка резюме», на якому ознайомилась з основними вимогами правильного написання резюме, його видами та структурою, з типовими помилки при написанні та порадами зі складання власного резюме.

Отримавши необхідні консультації та скориставшись порадами фахівців з профорієнтації, Лариса Василівна бездоганно склала резюме, яке додатково було передано до сектору рекрутингу центру зайнятості.

15 січня фахівці-рекрутери ретельно проаналізували резюме Лариси, з’ясувавши її досвід роботи, вміння та навички, а також очікування від роботи та одразу запропонували декілька вакансій. Жінка зацікавилась посадою головного економіста в комунальному підприємстві «Очисні споруди». Після успішної співбесіди з роботодавцем пані Лариса офіційно приступила до роботи за вказаною посадою з 16 січня поточного року.

Роботодавець та колишня безробітна вдячні службі зайнятості за тісну та плідну співпрацю.

Фахівці служби зайнятості докладають багато зусиль щоб допомогти людям у складних життєвих ситуації, щоб людина не втрачала надію та вірила у свої сили та можливості.

До речі, послуги рекрутерів сьогодні стали дуже затребувані, особливо серед роботодавців, які подають реальні вакансії і шукають  цінні  кадри. Рекрутери служби зайнятості  сприяють прискоренню пошуку  успішних кандидатів на вакантні посади і вільні робочі місця, проводять співбесіди із кандидатами на робочі місця, формують базу шукачів роботи, банк вакансій, резюме і анкет.

Слід зазначити,  що під час карантину багато підприємств продовжують свою роботу та потребують кадри.

Звертайтесь зі своїми питаннями, надсилайте резюме або запити на підбір персоналу.

Ми працюємо, щоб працювали ви!

Для зв’язку з нами використовуйте телефони (05537) 5-00-68 та (095) 9295854, або знаходьте нас у Facebook - https://www.facebook.com/rekrutingskadovsk; https://www.facebook.com/profile.php?id=100026675616208