Змагання ІІ етапу обласної Спартакіади серед учнів ЗЗСО Скадовського району 2019-2020 н.р. з волейболу серед юнаків та дівчат

03 березня 2020 року на базі комунального позашкільного закладу «Скадовська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» та Скадовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 серед учнів закладів загальної середньої освіти   Скадовського району відбулися змагання ІІ етапу обласної Спартакіади з волейболу серед юнаків.

Всього у змаганнях прийняло участь  10 команд закладів загальної середньої освіти  Скадовського району.

За результатами ігор призові місця розподілилися так:

1 місце – ОЗСНВК «Академічна гімназія»

2 місце – Улянівська ЗОШ

3 місце – Михайлівська ЗОШ

Переможці та призери нагороджені кубками та грамотами відділу освіти, культури, молоді та спорту Скадовської районної державної адміністрації.

05 березня 2020 року на базі комунального позашкільного закладу «Скадовська районна комплексна дитячо-юнацька спортивна школа» серед учнів закладів загальної середньої освіти Скадовського району відбулися змагання ІІ етапу обласної Спартакіади з волейболу серед дівчат.

Всього у змаганнях прийняло участь  7 команд закладів загальної середньої освіти    Скадовського району.

За результатами ігор  призові місця розподілилися так:

1 місце – Улянівська ЗОШ

2 місце – ОЗСНВК «Академічна гімназія»

3 місце – Володимирівська ЗОШ