Народному хореографічному колективу «Провінційний балет» - 20 років!

Справжнє шоу талантів відбулось 23 травня 2019 року на великій сцені Скадовського районного будинку культури ім. Шевченка. Подвійне свято «Провінційного балету» — 20 років зі званням народного аматорського хореографічного колективу «Провінційний балет» та 55-ти річчя його незмінного керівника Наталії Валентинівни Шептухіної.

Безліч подарунків, привітань, побажань та ціле море щасливих дитячих усмішок.

З ювілеєм «Провінційний балет» вітали: голова Скадовської райдержадміністрації Віктор Турик, голова Скадовської районної ради Олег Старенький, секретер міської ради Олег Сокольчук, депутат Херсонської обласної ради Євген Рищук та Заслужений працівник культури України Ольга Миронець, директор СНВК «Академічна гімназія» Анна Соценко, голова районної профспілки працівників культури Євгенія Степанова, колектив Скадовської ДШМ, т.в.о. начальника відділу культури Скадовської РДА Валерій Шептухін та колектив Скадовського районного будинку культури на чолі з Заслуженим працівником культури України Анатолієм Волошиним.

Чудовим сюрпризом стало вітання випускниць «Провінційного балету», з яких Валентина Хмара та Катерина Кренець мають власні хореографічні колективи та розвивають хореографічне мистецтво на Скадовщині.

«Дівочий дивоцвіт» об’єднав найталановитіших дітей, які дві години поспіль демонстрували свої здібності, різнобарвні костюми, запальні хореографічні композиції. Зорепадом вітань від творчих колективів Скадовського районного будинку культури ім. Шевченка та справжніх друзів «Провінційного балету» продовжився ювілейний концерт.

«Для мене «Провінційний балет» - це острів надії, любові і добра, це те, що дає велике бажання жити і творити, острів скарбів, і скарби ці – діти, се­рця яких належать танцю!» — ці слова належать Наталі Валентинівні, енергійній, талановитій, незмінному орга­нізатору і керівникові народного аматорського хореографічного колективу «Провінційний балет» районного будинку культури.

Тож напередодні її ювілею, ми бажаємо і надалі творчої наснаги, нових досягнень, успіхів в обраній справі, особистого щастя, добробуту, родинного тепла та, передовсім, міцного здоров’я!