«Права свої знай та про обов`язки не забувай»

Щоб бути успішним у сучасному суспільстві потрібно знати свої права та відповідально ставитись до виконання своїх обов’язків.

13 серпня 2018 року фахівці із соціальної роботи Скадовського районного центру для сім’ї, дітей та молоді (далі –Центр): Костюк Тетяна та  Дібров Олександр з головним спеціалістом управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації Грачовою Оленою та за сприянням культорганізатора дитячого табору «Таврія» Посєвкової Світлани провели захід з дітьми, які відпочивають у ньому на тему: «Права свої знай та про обов’язки не забувай».

Організатори заходу запланували поінформувати дітей про їх права та обов’язки, розкрити механізм захисту у разі порушення їх прав та показати тісний взаємозв’язок між захистом прав громадян та виконанням їх обов’язків.

Учасники заходу відмічали картинками на малюнку «Права та обов’язки дітей», який був прикріплений на дошці та пояснювали свій вибір. В ігровій формі діти висловлювали свою думку та відповідали на запитання.

Загалом у заході взяли участь 38 дітей, які зрозуміли, що між правами та обов’язками існує тісний взаємозв’язок. Працівниками Центру розповсюджено                               38 інформаційних буклетів.