Порядок здійснення реабілітації дітей з інвалідністю

З 2019 року запроваджений порядок реабілітації дітей з інвалідністю за принципом «гроші ходять за дитиною», що дозволяє забезпечити адресність,  прозорість та підвищити якість надання реабілітаційних послуг. Станом на 01 січня 2020 року згідно постанови Кабінету Міністрів України від 27 березня 2019 року № 309 та затвердженим Порядком використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу (далі – ДЦП)  пройшли реабілітацію 9 дітей з інвалідністю внаслідок ДЦП на загальну суму – 171,4 тис. грн.

У 2020 році за принципом «гроші ходять за дитиною» можуть бути забезпечені заходами з реабілітації діти з інвалідністю не лише внаслідок ДЦП, а також з іншими захворюваннями.

За більш детальною інформацією щодо можливості ознайомлення законних представників дітей з переліком цих установ та обрання із зазначеного переліку закладу, до якого вони можуть звернутися з питань реабілітації дитини з інвалідністю звертатись до управління праці та соціального захисту населення м. Скадовськ, вул. Маріїнська, 78 , каб. 7 , або за телефоном: (055 37) 5 26 61