Змагання Міжнародних авіаліній України завершено!

07 червня 2019 року на площі Скадовського районного будинку культури переможці заслужено отримали нагороди. О 18.00 відбулось урочисте закриття та нагородження переможців XVIII лiтнiх спортивних iгор серед колективiв фiзкультури пiдприємств, установ та організацій  цивільної  авiацiї України у 2019 роцi.

У запеклій боротьбі команди отримали: Державне підприємство "Міжнародний аеропорт "Бориспіль" – 5 місце; Комунальне підприємство "Міжнародний аеропорт Київ" – 4 місце; ПАТ "Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" – 3 місце; Державне підприємство обслуговування повітряного руху України (Украерорух) – 2 місце.

Перемогу виборола команда Комунального підприємства Херсонської обласної ради "Херсонські авіалінії" – почесне перше місце!

Учасників змагань вітали творчі колективи Скадовського районного будинку культури: народний ансамбль спортивного бального танцю «Каравела» (кер. Наталія Уварова та Володимир Шаронов), солістка вокальної студії Ансінія Бабенко (кер. Юрій Саранча).