Їх іменами уславлено Скадовськ

Історія кожного міста не обходиться без участі її громадян. Адже саме вони пишуть сторінки життя населених пунктів, утворюють індивідуальність місцевості. Завдяки таланту, праці і любові до свого оточення, створюється неповторна риса невеличкого суспільства. Скадовськ не виняток, місто багате на видатних особистостей та почесних громадян.

До Дня міста, працівники краєзнавчого музею підготували тематичну виставку «Їх іменами уславлено Скадовськ». До уваги відвідувачів представлені біографії та фотоматеріали почесних громадян міста, починаючи з історії його заснування, а саме із родини Скадовських та людей, які своєю працею внесли значний внесок у розвиток нашого міста. Також на виставці експонуються карти міста різних років, починаючи з початку ХХ ст, література з історії рідного краю та картини, на яких зображено визначні місця нашого рідного містечка. Кожен, хто споглядав експозицію, з інтересом дізнавався про любов видатних людей до своєї землі, що віддана праця на користь іншим уславлює персону назавжди та викарбовує її у пам’яті вдячних нащадків-скадовчан. Виставка ніби випромінює атмосферу таланту і натхнення.

22 вересня 2018 року до Дня міста в Скадовському краєзнавчому музеї буде проведено день «відкритих» дверей. Ми запрошуємо місцевих мешканців, жителів району, гостей та всіх бажаючих відвідати музей, ознайомитися з виставкою та доторкнутися до сторінок історії міста Скадовськ та його почесних громадян.