ПРИВІТАННЯ начальника Скадовського гарнізону з Днем Збройних Сил України

Шановні бойові побратими!

Щиро вітаю вас із Днем Збройних Сил України – святом мужності, звитяги та національної гідності українського воїнства.

Збройні Сили України – це тисячі високопрофесійних воїнів, які самовіддано стримують та дають достойну відсіч  російському агресору.  Ми вкотре довели світові, що українці – сильна нація, яка здатна зі зброєю в руках захистити незалежність держави.

Переконаний, що проявлений вами патріотизм, висока професійна майстерність та відданість Україні під час виконання бойових завдань слугуватимуть взірцем для наслідування майбутніми поколіннями захисників нашої свободи і незалежності.

У цей урочистий день висловлюю особливі слова вдячності рідним і близьким, які підтримують найкращих синів і доньок України, що присвятили своє життя військовій службі.

Вічна пам’ять героям, які віддали своє життя за свободу та незалежність Українського народу – довічна слава та шана героям живим!

Бажаю вам та вашим родинам незламної віри, достатку, вдачі, перемог і нових звершень у ратній справі служіння Україні!

Шана кожному українському солдатові та командирові!

Слава Збройним Силам України!

Слава Україні!

З повагою,