Поради батькам, які відправляють дітей до школи

1.     Обрати лікаря для дитини та пройти профілактичний огляд.

2.     Якщо не обрали свого лікаря і не підписали декларацію з педіатром або сімейним лікарем для дитини – зробіть це зараз.

3.     Проконсультуйтеся з медпрацівниками чи всі щеплення згідно з Календарем щеплень є у вашої дитини, якщо не всі – зробіть це перед навчальним роком.

4.     Подбайте про робоче місце для дитини, приділіть увагу освітленню, висоті столу та стільця.

5.     Шкільна форма має містити не менше 50% натуральних волокон.

6.     Безпечний, якісний шкільний портфель має важити не більше 1 кг, мати ортопедичну спинку та світловідбивні елементи.

7.     Навчить дитину дотримуватися правил особистої гігієни: мити руки перед їжею, після туалету.

8.     Дуже важливо, щоб батьки позитивно налаштували дитину, особливо молодшого шкільного віку перед візитом до лікаря. Спокійні та позитивно налаштовані батьки передають такий настрій і своїм дітям.