Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Профілактика виробничого травматизму за І квартал 2021 року.

       Протягом  І кварталу 2021 року до Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області  надійшло від  КНП «Скадовська центральна міська лікарня» 6 екстрених повідомлень про гостре профзахворювання COVID-19 медичних працівників та 1 повідомлення  про нещасний випадок, який стався в Скадовському ліцеї №3.  В зазначений період проведено та завершено розслідування  по  2 нещасним  випадкам, що сталися на підприємствах району та які  комісія з розслідування  пов'язала з виробництвом. Також проведено розслідування по 2  гострим профзахворюванням на  COVID -19 медичних працівників, з яких один випадок визнано пов'язаним з виробництвом. Інші  випадки гострих профзахворювань на COVID-19 медичних працівників знаходяться в стадії розслідування.

      У порівнянні з відповідним періодом минулого року відбулося збільшення на 2 випадки гострого профзахворювання на COVID-19 медичних працівників та на 2 нещасних випадки на виробництві на підприємствах району. За несвоєчасне повідомлення про нещасний випадок на виробництві було притягнуто до адміністративної відповідальності  керівництво КНП «Скадовська ЦМЛ». 

      Для вивчення стану умов і безпеки праці на підприємствах, установах та організаціях району страховим експертом з охорони праці відділення були організовані і проведені відповідно до затверджених планів робіт  4 планових  та 1 позапланова перевірка. В ході перевірок були виявлені  64 порушення нормативно - правових актів з охорони праці.

        Протягом зазначеного періоду страховим експертом з охорони праці спільно з керівниками,  службами охорони праці та іншими  відповідальними спеціалістами підприємств  були організовані і проведені 11 нарад (Ясла /садок  №6"Теремок", ТОВ "Таврида Плюс", Скадовська  районна державна лікарня ветеринарної медицини, ПрАТ "Каланчацький КХП", Скадовський ліцей №3 Скадовської міської ради та ін.) та  круглий стіл  з питань охорони праці, організації роботи та профілактики нещасних випадків в Управлінні праці СЗН Скадовської РДА.

      З метою  запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим видам загрози здоров’ю працюючих, страховим експертом з охорони праці відділення надано 65 консультацій з питань дотримання вимог Законів України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування України»,  «Про охорону праці», «Положення про порядок розслідування і ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві» та інших нормативних актів з питань охорони праці на підприємствах  страхувальників. Також службам охорони праці та відповідальним особам з охорони праці на 11 підприємствах надана методична допомога по доопрацюванню СУОП, а саме: розроблення  положень про службу охорони праці, порядку проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, програм навчання та стажування працівників, інструкцій з охорони праці по професіям, розробленню колективних,  комплексних та профілактичних заходів. Також внесені пропозиції по проведенню атестації робочих місць за умовами праці, проведення медичних оглядів, забезпечення працівників ЗІЗ та інше. Під час проведення таких заходів було розповсюджено 97 одиниць нормативно – правових  актів  з охорони праці.

          Страховим експертом з охорони праці  відділення  прийнято участь у засіданні 5 комісій з навчання та перевірки знань з питань охорони праці 65 працівників зайнятих на роботах з підвищеної небезпеки.

  

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора