Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Підсумки професійної адаптації учасників антитерористичної операції у 2020 році

Фото без опису  Відповідно  до постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року  № 179 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів із соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції, осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, та постраждалих учасників Революції Гідності» на 2020 рік було отримано призначень на суму 114,1 тис.грн. Станом на 15 вересня 2020 року пройшли профадаптацію 15 учасників АТО, а саме: комунальний заклад «Херсонський обласний навчально-курсовий комбінат агропромислового комплексу» Херсонської обласної ради - 10 осіб за професією водій автотранспортних засобів категоріїї «С» та навчання 4 осіб за професією тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва категорії «А1»; Херсонський навчально курсовий комбінат  «Професіонал» електромонтер 4 розряду- 1 особа. На звітну дату кошти використано в повному обсязі.

          На даний час проводиться збір заяв для проведення професійного навчання у 2021 році. Учасник антитерористичної операції для отримання послуг з професійної адаптації письмово звертається до управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання (перебування) із заявою.

   До заяви додаються:

   копія індивідуальної програми реабілітації (для інвалідів війни);

   копія паспорту та ідентифікаційного коду;

   копія посвідчення учасника бойових дій або інваліда війни, або учасника війни, що засвідчується підписом учасника антитерористичної операції;

     копія документа, що підтверджує безпосередню участь в антитерористичній операції або забезпеченні її проведення з перебуванням безпосередньо в районах проведення антитерористичної операції у період її проведення, що засвідчується підписом учасника антитерористичної операції.

    Послуги з професійного навчання надаються учаснику антитерористичної операції одноразово в порядку черговості.

            Бажаючих учасників антитерористичної операції пройти навчання, підготовку та підвищення кваліфікації  просимо звертатись до управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, яке розташоване за адресою: м. Скадовськ, вул. Маріїнська, б. 78, кабінет № 9, тел. 53471, 099-35-23-251.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора