Відкриття спортивного комплексу - центр олімпійських видів спорту «Прибрежний»

03 листопада 2018 року в селищі Лазурне, на території пансіонату «Прибрежний» відбулися урочистості з нагоди відкриття спортивного комплексу - центр олімпійських видів спорту «Прибрежний», засновник депутат обласної ради Андрій Путілов. На Свято завітали два народних депутата з Верховної ради, представники депутатського корпусу обласної ради на чолі з головою Херсонської обласної державної адміністрації, голова Скадовської районної державної адміністрації, депутати місцевої селищної ради, міністри та їх заступники з галузей освіти, екології, молоді та спорту, представники із спортивної асоціації Кримської автономної республіки. З вітальними словами вони звернулись до усіх присутніх на святі.

Урочистим флеш-мобом на тему: «Україна - це ми» відкрили свято танцювальні колективи з міста Херсона «Едельвейс». Перший забіг на коротку дистанцію з легкої атлетики відкрили олімпійські спортсмени з Криму.

Другою частиною свята було частування-пригощання усіх присутніх гостей українським кулішем, а підбадьорював усіх до танців своїми жартівливими, запальними піснями народний аматорський фольклорний ансамбль «Бабусі» Лазурненського СБК, керівник Валентина Демчук. Народний вокальний ансамбль «Вербиченька» Лазурненського СБК заспівав привітальні пісні: «Завітайте до нас у Лазурне» та «Пісня про  Лазурне». Незабутні враження про чудове свято ще надовго залишиться у пам’яті лазурнян.

Дякуємо організаторам свята за чудовий настрій, а ще хочеться висловити слова вдячності заступнику  селищного голови Лазурненської селищної ради  – Олексію Марченко, який організував приготування українського кулішу з піснями аматорських колективів Лазурненського СБК.