Профілактика виробничого травматизму за 1 квартал 2018 року

На виконання завдань, покладених на Фонд соціального страхування України по проведенню профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, відповідно до затвердженого плану робіт, графіку перевірок  страховим експертом з охорони праці Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування  в Херсонській області за 1 квартал  2018 року  організовано і проведено 8 планових перевірок стану охорони праці  під час яких виявлено  - 117 порушень та  недоліків нормативно - правових актів з  охорони праці.  З керівниками та спеціалістами  перевірених підприємств, установ, організацій проведено  - 7 нарад та  1  круглий стіл.

З метою запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим видам загрози здоров’ю працюючих, страховим експертом з охорони праці протягом 1 кварталу 2018 року надано страхувальникам 69 консультацій з питань дотримання вимог Законів України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування України»,  «Про охорону праці» та «Положення про порядок розслідування і ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві».

Також прийнято участь в роботі  комісій з перевірки знань з питань охорони праці  працівників  на наступних підприємствах: Скадовське управління водного господарства (4 групи з чисельністю - 89 осіб); СГВК «Лідія» (3 групи з чисельністю - 49 осіб); Скадовська філія ДП "Адміністрація морських портів України" (2 групи з чисельністю - 16 осіб).

Службам охорони праці  та відповідальним особам з охорони праці  на  9 підприємствах Скадовського та Каланчацького районів надана дієва допомога в розробці та впровадженні в дію ефективної системи управління охороною праці, а також у розробці на підприємствах 73 комплексних і профілактичних заходів з метою досягнення встановлених нормативів та підвищення існуючого рівня охорони праці і безпеки виробництва. Розповсюджено 116 нормативно – правових  актів та пам'яток з охорони праці в електронному виді.

Для отримання детальної консультації з питань охорони праці звертайтесь до Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області  за телефоном: (05537) 5-31-83.