Скадовська Районна
Державна Адміністрація

Святковий вогник «Культ-Ура»

08 листопада 2018 року в Лазурненському селищному будинку культури відбувся вогник «Культ-Ура», присвячений Всеукраїнському дню культпрацівників культури та майстрів народного мистецтва.

На свято завітав заступник селищного голови Марченко О.Ю.. Він привітав з професійним святом усіх присутніх, подякував за працю і подарував квіти, солодощі від імені селищного голови Бєліка С. Я.  та депутатів селищної  ради.

Привітання продовжила директор СБК Демчук В.П. В своїй промові вона згадала культпрацівників та аматорів народного мистецтва, які вже померли і вшанували їх хвилиною мовчання.

А потім провели лотерею з призами для культпрацівників та аматорів. Свято завершилось незабутніми враженнями від жартівливої казки за постановкою Надії Антошкіної, де дійовими особами виступили самі аматори та працівники будинку культури.