Про проведення конкурсу грантів

Проект “Економічні можливості постраждалим від конфлікту”, що виконується Міжнародним благодійним фондом “Український жіночий фонд” за підтримки USAID, проводить конкурс грантів для розширення бізнесу та створення робочих місць для осіб, які постраждали від конфлікту.

Проект розрахований на малі та середні підприємства, які є зареєстрованими як суб’єкти підприємницької діяльності (товариства з обмеженою відповідальністю, приватні підприємці, фермерські господарства) та працюють на території Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Запорізької, Луганської, Харківської або Херсонської областей не менше одного року. Підприємства можуть бути представлені власниками або управляючими.

Завданням конкурсу є визначення та підтримка потенційно успішних ідей з розширення бізнесу, які сприятимуть працевлаштуванню осіб, які постраждали від конфлікту:  внутрішньо переміщеним особам (ВПО), демобілізованим військовослужбовцям та членам їх сімей, людям з інвалідністю (ЛзІ) та іншим особам у кризових ситуаціях.

Для переможців конкурсу передбачається надання обладнання або інших активів, відповідно до заявки, а також експертна підтримка протягом 6 місяців.

Експертна підтримка підприємницької діяльності включає:

• Комплексний аналіз бізнес-плану експертами та надання консультацій щодо внесення змін до нього;
  • Спеціальний тренінг для різних видів бізнесу, враховуючи потреби заявника;
  • Індивідуальне менторство та супровід кожного заявника від професійного бізнес-тренера, консультації з питань ведення бізнесу;
  • Інші ініціативи з обміну досвідом шляхом дистанційних та особистих зустрічей, зустрічі із членами українського клубу керівників бізнесу;

Підтримка через надання майна – обладнання та інших матеріальних активів:

Надання обладнання, інструментів та інших матеріальних активів проводиться у два етапи:

• Перший етап – Закупівля обладнання, інструментів або інших матеріальних активів та передача їх підприємству-заявнику на тимчасове цільове використання Другий етап – Передача на баланс підприємства майна, що було надано у тимчасове цільове використання. Майно передається на умовах безповоротної матеріальної допомоги  після закінчення підтримки з боку Проекту.

Вартість майна, що буде надаватись за одним грантом, не може перевищувати 300 тисяч гривень.

Розмір вартості майна залежить від заявлених зобов’язань зі створення робочих місць:

• до 300 тисяч гривень в разі працевлаштування до 10 осіб;
  • до 210 тисяч гривень в разі працевлаштування до 7 осіб;
  • до 150 тисяч гривень в разі працевлаштування до 5 осіб;

до 100 тисяч гривень в разі працевлаштування до 3 осіб.

Загальний бюджет конкурсу — 3 100 000 грн.

Заявка  подається відповідно до встановленої форми і має бути викладена українською мовою;

Заявка складається з: анкети; фінансового плану; згоди на обробку персональних даних; копії документа, що засвідчує державну реєстрацію підприємства;  документа, що підтверджує повноваження бути заявником та представляти підприємство;

Заявка має бути надіслана в електронному вигляді на електронну пошту: info@eopac.org.ua з темою листа «Конкурс на розширення бізнесу ПІП заявника».

Заявки, що не міститимуть усіх необхідних документів, до розгляду експертною комісією не братимуться.

Заповнюючи форму заявки, учасники конкурсу мають дотримуватись обмежень щодо кількості слів.

Після реєстрації заявок їх авторам буде надіслано на електронну пошту реєстраційний номер, за яким можна буде слідкувати про проходження заявки на різних етапах розгляду.

Обов’язковою умовою участі в конкурсі є створення робочих місць із офіційною виплатою заробітної плати.

Кінцевий термін подачі заявок: 27 грудня 2017 року.

Додаткова інформація та форма заявки за посиланням https://eopac.org.ua/ogoloshennya-pro-provedennya-konkursu-grantiv-3/#more-1157