Зустріч з членами виконавчого комітету Скадовської міської ради

З метою налагодження більш тісної співпраці та надання додаткової інформації стосовно послуг служби зайнятості  20 травня поточного року директорка Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Катерина Андрющенко зустрілась з членами виконкому Скадовської міської ради, до складу якого входять всі старости сіл Скадовської територіальної громади та міський голова.

В ході зустрічі присутнім представлено декілька блоків інформації від служби зайнятості для мешканців громади.

Особлива увага приділена сезонній зайнятості. Надана інформація про роботодавців, що пропонують сезонні вакансії з наданням житла, які можуть зацікавити мешканців віддалених населених пунктів Скадовського району.

Директорка філії розповіла про важливість легального працевлаштування,соціальні гарантії для працівників і негативні наслідки для роботодавців. Наголошено, що «тіньова» зайнятість призводить до ненадходження податків до місцевих бюджетів, які б направлялись на реалізацію програм соціально-економічного розвитку, програм охорони здоров’я, освіти та соціального захисту тощо.

Далі Катерина Андрющенко зазначила, що одним з напрямків стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць є компенсація фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування за  працевлаштованих  безробітних на нові робочі місця.  Таку послугу отримують роботодавці, що працевлаштували на нові робочі місця громадян, які недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та роботодавці -  суб’єкти малого підприємництва, які працевлаштували безробітних на нові робочі місця в пріоритетних видах економічної діяльності строком не менше ніж на два роки за направленням служби зайнятості.

Наприкінці пані Катерина нагадала старостам та міському голові про можливість організації та проведення громадських робіт та звернулась з проханням розглянути питання щодо внесення змін до бюджету громади на ІІ півріччя та виділити кошти для організації зазначених робіт.

Усі присутні отримали роздаткові матеріали про наявні сезонні вакансії та переваги легальної зайнятості.