Підсумки оздоровлення та відпочинку дітей у Скадовському районі

З метою зміцнення здоров’я дітей, забезпечення державних гарантій щодо доступності та якості оздоровчих і відпочинкових послуг, у районі було проведено комплекс заходів щодо якісного оздоровлення та змістовного відпочинку дітей шкільного віку, а також забезпечення стабільного функціонування закладів оздоровлення та відпочинку в літній період 2019 року.

Влітку 2019 року в Скадовському районі надавали послуги оздоровлення 19 дитячих оздоровчих закладів. З початку поточного року оздоровленням та відпочинком  охоплено 3821 дитину, що складає 100,6% від запланованого (3798 дітей), з них 1534 дитини пільгових категорій, а саме: діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування – 83, діти-інваліди – 21, діти, батьки яких загинули від нещасного випадку на виробництві або під час виконання службових обов’язків – 1, діти з багатодітних сімей – 513, діти з малозабезпечених сімей – 225, діти, взяті на облік службами у справах дітей як такі, що перебувають у складних життєвих обставинах – 3,  діти постраждалих від аварії на ЧАЕС - 12, діти які перебувають на диспансерному обліку – 246, талановиті та обдаровані діти – переможці міжнародних, всеукраїнських, обласних, міських, районних олімпіад, конкурсів, фестивалів, змагань, спартакіад, відмінники навчання, лідери дитячих громадських організацій – 107, діти учасники творчих колективів та спортивних команд – 27, діти працівників АПК та соціальної сфери – 140, рідні діти батьків вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім'ї – 3, діти внутрішньо переміщених осіб – 36, а також діти, батьки яких постраждали або беруть участь безпосередньо в АТО – 117.

Керівниками 16 оздоровчих закладів району, а саме ДОТ «Веселка», ДОЦ «Червоні вітрила», ДОК «Бригантина», ПЗОВ «Романтик», КП ДЗСТ «Таврія», ДОТ «Аврора», ДОТ «ім.Ю.О.Гагаріна», ДЗСТ «Чайка», ДЗОВ «Сонячний», ДСОК «Чемпіон», ПЗОВ «Крилатий», ДЗОВ «Лазурит Кемп», ДЛОК «Сузір’я Таврії», ПЗОВ «Прибрежний», ДЗСТ «Дельфін», ДОТ «ім.В.Усова», оздоровлено 125 категорійних дітей  на благодійній основі.

У рамках взаємного обміну групами дітей  пільгових категорій з інших регіонів України протягом червня 2019 року в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку «Лазурит Кемп» с. Красне Скадовського району відпочили 35 дітей з Донецької області.

До ДП «УДЦ «Молода гвардія» та ДПУ «МДЦ «Артек» направлені на оздоровлення 28 дітей: 13 дітей з багатодітних сімей, 4 дитини з малозабезпечених сімей, 2 дитини, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, 1 дитина учасника АТО та 8 дітей талановитих та обдарованих.

Звертаємо увагу сімей пільгових категорій щодо можливості оздоровлення Ваших дітей у ДП «УДЦ «Молода гвардія» (м.Одеса) та ДПУ «МДЦ «Артек» (м.Київ) не тільки влітку, а й протягом усього року. Батьки, які бажають оздоровити своїх дітей у цих закладах, можуть звертатися із заявами до управління праці та соціального захисту населення Скадовської районної державної адміністрації  за адресою : м.Скадовськ, вул.Маріїнська, 78, кабінет № 9, тел. 53471.