Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Головний спеціаліст сектору прийняття заяв та документів відділу грошових виплат і компенсацій УПСЗН РДА

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації (м. Скадовськ, вул. Маріїнська 78) оголошує конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста сектору прийняття заяв та документів відділу грошових виплат і компенсацій управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації

      Основні посадові обов’язки:

      1.Зустрічає відвідувачів Управління, з’ясовує причину звернення.

2.Надає консультації стосовно права конкретної сім'ї чи особи на отримання соціальної допомоги, компенсаційних виплат, пільг, тощо.

3.Надає роз’яснення щодо оформлення документів, необхідних для призначення належних видів державної соціальної допомоги.

4.Видає бланки документів, які необхідно заповнити для звернення за допомогою.

5.Відповідає за організацію прийому відвідувачів Приймальні громадян, визначає до якого фахівця направити заявника, видає відвідувачам талончик направлення, де зазначено номер кімнати спеціаліста або його робочого місця, прізвище, ім'я та по батькові, час і дату прийому, у разі потреби проводить попередній запис відвідувачів на прийом. 6.Веде щоденний графік прийому відвідувачів.

7.Формує загальний макет-графік прийому громадян на поточний місяць, який складається з макетів-графіків на кожний день місяця. В макеті-графіку в обов'язковому порядку зазначає дату прийому, а також інформацію про прізвище спеціаліста та номер його робочого місця (кабінету), прізвище, ім'я та по батькові заявника та адреса (№ особової справи - у разі повторного звернення).

8.У разі потреби здійснює попередній запис на прийом до спеціаліста як безпосередньо, так і по телефону. Під час попереднього запису реєструє заявника в макеті-графіку прийому на відповідний день та час прийому (прізвище заявника, первинний чи повторний прийом, адресу чи номер особової справи), про що повідомляє заявника.

9.В кінці робочого дня передає відомості про осіб, які мають наступного дня повторно звернутися на прийом спеціалістам з прийому (копія макету-графіку) та готує особові справи заявників для передачі їх спеціалістам з прийому.

10.Передачу справ спеціалістам з прийому підтверджує відповідними помітками в журналі видачі особових справ.

11.Відповідає за зберігання особових справ.

12.Відбирає (готує) особові справи для фахівців з прийому.

13.Бере участь в організації та проведення семінарів, конференцій у межах своєї компетенції.  

14.Виконує поточні завдання за дорученням начальника Управління.

      Умови оплати праці: відповідно до Закону України «Про державну службу»  № 889-VIII та постанови Кабінету Міністрів України від 18 січня 2017 року №15 «Питання оплати праці працівників державних органів».

       Призначення на посаду безстроково

       Вимоги до професійної компетентності кандидатів.

       Освіта: вища.

              Вільне володіння державною мовою.

       Знання законодавства: Конституція України; Закони України «Про державну службу»; «Про запобігання корупції»; “Про доступ до публічної інформації”; «Про захист персональних даних»; “Про звернення громадян”; «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування»; Порядок здійснення нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) та виплати пенсій органам Пенсійного фонду України; Кодекс законів про працю України; Укази Президента України, постанови та розпорядження Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.

       Професійна компетентність: чітке бачення результату; чітке планування діяльності; командна робота; орієнтація на командний результат; відкритість в обмін інформацією; здатність приймати вчасні та виважені рішення; автономність та ініціативність щодо пропозицій /рішень; розуміння своїх емоцій; самоконтроль; конструктивне ставлення до зворотнього зв'язку, зокрема критики; оптимізм.

        Професійні знання: - знання актів законодавства, що стосуються державної служби, діяльності управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації;

- інші нормативно-правові акти, що регулюють розвиток суспільних відносин у сфері соціального захисту населення, державна політика з напряму діяльності Відділу..

        Знання сучасних інформаційних технологій: вміння використовувати комп’ютерне обладнання, програмне забезпечення та офісну техніку, вільне володіння програмами: MS Office (Word, Excel).

        Документи, що подаються:

1.Копія паспорта громадянина України.

2.Письмова заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади державної служби (за формою, що додається), до якої додається резюме у довільній формі.

3.Письмова заява, в якій повідомляється, що до неї не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статті 1 Закону України "Про очищення влади", та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону.

4.Копія (копії) документа (документів) про освіту.

5.Посвідчення атестації щодо вільного володіння державною мовою.

6.Заповнена особова картка державного службовця.

7.Декларація особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, подана відповідно до чинного законодавства.

Строк подання документів: 15 календарних днів з дня оприлюднення інформації про проведення конкурсу на офіційному сайті Національного агентства з питань державної служби.

       Конкурс буде проведено 17 грудня 2018 року о 14.00  за адресою: 75700, Херсонська обл., м.Скадовськ, вул. Маріїнська, 78.

       Додаткова інформація з питань проведення конкурсу  надається у відділі організаційно-кадрової роботи управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, за телефоном: (05537) 5-24-75,  upszn-6511@ukr.net.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора