Кабмін постановою від 24.12.2019 N 1113 запровадив експериментальний проект щодо спрощення процесу перевірки факту оплати адміністративних та інших послуг з використанням програмного продукту "check", що надається для встановлення на серверах Секретаріату Кабміну та тестового використання в рамках реалізації експериментального проекту на безоплатній основі.

Установлено, що:

• підтвердженням сплати адміністративного збору (внесення іншої плати) за надання адміністративної або іншої послуги є документ або інформація (реквізити платежу) про сплату збору (внесення плати) в будь-якій формі, надані суб'єктом звернення адміністраторові центру надання адміністративних послуг, посадовій особі суб'єкта надання адміністративних послуг або іншій юрособі, ФОП, що надає послуги;
  • експериментальний проект реалізується до 31 грудня 2021 р.;
  • учасниками експериментального проекту є центри надання адміністративних послуг, суб'єкти надання адміністративних послуг, якими такі послуги надаються безпосередньо, інші юрособи, ФОП, що надають послуги.

Постанова набрала чинності 26 грудня 2019 року у зв'язку з її опублікуванням в Урядовому кур'єрі від 26.12.2019 N 248.