Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Діяльність музею в сучасному освітньому просторі

Фото без опису   Фото без опису

Музеї при закладах освіти – це позитивний приклад патріотичного виховання учнівської молоді, осередок освіти і виховання в освітньому окрузі. Від так, 27 листопада 2018 року на базі зразкового музею історії школи опорного   закладу – Скадовський навчально-виховний комплекс «Академічна гімназія» та зразкового музею бойової слави Скадовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 відбувся обласний семінар-тренінг керівників музеїв при закладах освіти «Діяльність музею в сучасному освітньому просторі». Гостей міста музичною композицією зустрічали солісти Зразкового дитячого джазового біг-бенду «Сурма» міста Скадовськ.

Учасників семінару вітала начальник відділу освіти районної державної адміністрації Ольга Дудченко, яка наголосила що музеї при закладах освіти – ефективний засіб духовно-морального, патріотичного і громадянського виховання дітей та молоді і є осередком освіти і виховання, який сприяє формуванню у молодого покоління національної свідомості, любові до рідної землі, свого народу.

Шкільні ради музею з числа учнів навчальних закладів провели інтерактивні екскурсії, знайомлячи присутніх як з найважливішим етапами історії нашого рідного краю так і з сучасністю. Завідуючі шкільними музеями презентували систему роботи музеїв та музейну педагогіку в освітньому середовищі.

По закінченню семінару-тренінгу учасники обмінялись власним досвідом у музейній роботі, відзначили якісну підготовку та володіння краєзнавчим матеріалом екскурсоводів музею, високий рівень національно-патріотичного виховання здобувачів освіти.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора