Про підсумки роботи Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області за 9 місяців 2018 року.

На обліку у Скадовському відділенні знаходяться 6247 страхувальників з яких: юридичних осіб – 1401, фізичних осіб (особисто) – 3932, фізичних осіб з найманою працею-роботодавців – 897  та 17 членів фермерських господарств.

За відповідний період Скадовським відділенням УВД ФССУ в Херсонській області надавалось матеріальне забезпечення для застрахованих осіб та членів їх сімей для отримання допомоги: по тимчасовій непрацездатності (включаючи догляд за хворим членом сім’ї), по вагітності і пологах, на поховання; проводилось лікування застрахованих осіб та членів їх сімей у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм, компенсація втрати частини заробітної плати внаслідок нещасного випадку на виробництві та оплата медико-соціальних послуг та лікування потерпілих від наслідків травм.

За 9 місяців 2018 року відділенням проведена виплата матеріального забезпечення на суму 3 838 522 грн. 19 коп., а саме:

- 12 717 днів по тимчасовій непрацездатності на суму 2 000 762,70 грн.;

- 1 000 днів по тимчасовій непрацездатності по догляду за хворою дитиною або хворим членом сім’ї на суму 125 272,78 грн.;

- 10 889 днів по тимчасовій непрацездатності у зв’язку із вагітністю та пологами на суму 1 671 486,71 грн.;

-  здійснено 10 виплат на поховання на суму 41 000,00 грн.

Послугами з відновлювального лікування за рахунок коштів Фонду соціального страхування України за 9 місяців 2018 року скористалось 24 застрахованих осіб за такими профілями медичної реабілітації: м’язово - скелетна, інша соматична та нейрореабілітація. Відшкодовано Фондом витрати за надані соціальні послуги з лікування застрахованих осіб та членів їх сімей після перенесених захворювань і травм у реабілітаційних відділеннях санаторно-курортних закладів на загальну суму 299 390,00 грн.

За звітний період відділенням проведено виплати, що компенсують втрату частини заробітної плати внаслідок нещасного випадку на виробництві на  загальну суму  2905541,12 грн. та проведена оплата медико - соціальних послуг та лікування потерпілих від наслідків травм на загальну суму 203020,51 грн.

З метою перевірки цільового використання коштів Фонду страхувальниками, працівниками відділення проведено 35 перевірок, з них – 31 щодо обґрунтованості поданих заяв-розрахунків, 1 – за заявою застрахованої особи. За результатами перевірок виявлено фінансових порушень на суму 5 301,99 грн., які в повному обсязі сплачено на рахунок Фонду.

За 9 місяців 2018 року Скадовським відділенням, згідно з Кодексом України про адміністративні правопорушення,  було застосовано 7 адміністративних штрафів щодо порушення порядку використання коштів Фонду загальнообов’язкового соціального страхування на загальну суму 952,00 грн., які сплачено своєчасно та в повному обсязі.

Звертаємо увагу страхувальників на виконання вимог нормативних документів при заявлені страхових коштів. При виникненні питань звертатись за консультаціями до відділення за телефонами: (05537) 5-31-85, 5-35-61, 5-10-06.