Освітній портал від служби зайнятості

На початку цього року Державною службою зайнятості запущено сучасну освітню платформу -  Освітній портал державної служби зайнятості, з метою допомогти українцям знайти роботу, а роботодавцям – професійних працівників.

На порталі безкоштовно можна пройти  онлайн-курси  для роботодавців, населення та працівників служби зайнятості.   Користувачам він допомагає розвивати власні навички для успішного працевлаштування, це можливість отримати нові знання як теоретичні так і практичні, бути конкурентоспроможними на ринку праці. Тут є інформація як скласти резюме за сучасним форматом, допомога у підготовці до співбесіди з потенційним роботодавцем. Ще можна отримати інформацію щодо пошуку роботи та підбору персоналу, а також дізнатися про послуги служби зайнятості, зокрема про навчальні заклади, підготовку професійних кадрів під замовлення роботодавців та форми здобуття робітничих професій.

Щоб отримати доступ до матеріалів необхідно зареєструватись. На даний час сервіс працює в тестовому режимі. В майбутньому на сайті будуть впроваджуватися нові освітні програми, розроблені спільно з роботодавцями, проводитимуться вебінари та дистанційне навчання. Частину курсів готуватимуть Центри професійно-технічної освіти державної служби зайнятості. До речі, це навчальні заклади, які спеціалізуються на професійному навчанні дорослого населення. Більшість матеріалів буде розміщуватися у відео-форматі.

Варто зазначити, що всі курси, розміщені на сайті, у безкоштовному доступі. Наразі освітні матеріали представлені у відео-форматі та форматі слайдів. Потрапити на освітній портал можна за адресою http://skills.dcz.gov.ua, або здійснити перехід за прямим посиланням з головної сторінки сайту Державної служби зайнятості http://dcz.gov.ua.

Отож, приєднуйтесь, отримуйте нові знання та навики, а також залишайте свої відгуки та коментарі - ваша думка для нас є важливою.