Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Робота з правопорушниками

Фото без опису     Фото без опису                                 На сьогоднішній день надзвичайно гострою є проблема злочинності серед осіб підліткового віку.

Профілактика правопорушень серед неповнолітніх проводиться спільними зусиллями соціально-психологічних служб, співробітників соціальних служб, служб у справах дітей, працівниками правоохоронних органів, та спрямована на недопущення виникнення, усунення, послаблення або нейтралізацію причин та умов злочинності, окремих її видів та конкретного злочину. Причинами скоєння правопорушень неповнолітніми є :неусвідомлення наслідків своїх вчинків; надмірне вживання алкоголю, наркотиків; незнання законів України; недостатнє виховання та увага з боку батьків; вплив друзів, негативної компанії; важке матеріальне становище. Найефективнішими методами роботи з попередження правопорушень серед неповнолітніх вважаються тренінги та індивідуальні методи роботи.

На обліку служби у справах дітей районної державної адміністрації у поточному році перебуває двоє неповнолітніх, які вчинили адміністративні та кримінальні правопорушення.

Відповідно до Плану спільних дій щодо захисту прав дітей, які перебувають на обліку Скадовського РВ філії ДУ «Центр пробації» в Херсонській області, та попередження з ними протиправних дій на друге півріччя 2020 року, 27 лютого 2020 року відбулася спільна зустріч працівників Скадовського РВ філії ДУ «Центр пробації», служби у справах дітей Скадовської районної державної адміністрації, Скадовського відділення поліції Новокаховського ВП ГУНП в Херсонській області з неповнолітніми, які перебувають у конфлікті з законом, та проведено профілактичну роз’яснювальну роботу на тему: «Шкідливість енергетичних напоїв на організм підлітків». На зустрічі також обговорювалися ключові чинники ризику щодо можливості скоєння злочинів неповнолітніми, напрями, форми та методи профілактики правопорушень та негативних проявів у дитячому середовищі. Діти зробили для себе відповідні висновки.

            У таких умовах правильно організована спільна профілактична робота перетворюється на важливе джерело вироблення у дітей системи соціальних цінностей, які стають основою правомірної поведінки.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора