Знавці рятувальної справи змагались за перемогу

19 квітня 2019 року виставкова зала районного будинку культури зібрала знавців рятувальної справи загальноосвітніх навчальних закладів району. Сьогодні змагались ерудити рятувальної справи, які у шкільному етапі вибороли перемогу і показали кращі знання з даної тематики.

Головний принцип конкурсу був – прагнення вийти переможцем і вибороти призове місце, збагатитися необхідними знаннями з надання першої медичної, а також само- та взаємодопомоги.

У районному етапу Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних «Про безпеку пам’ятай, цінуй життя – в біду не потрапляй!»

Взяли участь сім команд: «Фенікс» Шевченківської ЗОШ, «Пожежний альянс» Улянівської ЗОШ, «Світлячки безпеки» Олександрівськлої ЗОШ, «Спалах» Красненської ЗОШ, «Вогняний вихор» Благодатненської ЗОШ, «Спалах» Скадовська ЗОШ №3, «Нон стоп» Новомиколаївська ЗОШ.

Всі учасники повинні були продемонструвати ерудованість, кмітливість, артистичність, організованість, волю до перемоги, упевненість у своїх силах, знаннях та вміннях. До конкурсної програми входив конкурс «Домашнє завдання» з пожежно – рятувальної тематики, який передбачав представлення команди.

Для підведення підсумків та нагородження команд на сцену були запрошені начальник відділу освіти районної державної адміністрації Дудченко Ольга Миколаївна та – начальник Скадовського районного сектору Головного управління  державної служби з  надзвичайних ситуацій України в Херсонській області, підполковник служби цивільного захисту, заступник голови оперативного штабу Турченко Дмитро Іванович.

Цього року місця розподілились таким чином: «Спалах» Красненської ЗОШ, «Спалах» Скадовська ЗОШ №3, «Нон стоп» Новомиколаївська ЗОШ, «Вогняний вихор» Благодатненської ЗОШ отримали грамоти за прагнення до перемоги.

III місце отримала команда  «Пожежний альянс» Улянівської ЗОШ;

II місце зайняла  команда  «Фенікс» Шевченківської ЗОШ;

А I місце та почесне право представляти Скадовський район на обласних змаганнях виборола команда «Світлячки безпеки» Олександрівської ЗОШ.

Команди які посіли друге та трете місця отримали солодкі подарунки від наших рятувальників, а переможці конкурсу отримали  від них приємні подарунки.

Вітаємо переможців!