Шановні виборці Скадовського району !

Ще раз нагадуємо: 21 липня 2019 року відбудуться позачергові вибори народних депутатів.
       Просимо не зволікати з перевіркою своїх персональних даних у відділі ведення Державного реєстру виборців.

Також нагадуємо, що кожен, хто має доступ до мережі Інтернет, може відвідати «Особистий кабінет виборця». Для цього на сайті “Державний реєстр виборців” (www.drv.gov.ua) необхідно перейти у “Кабінет виборця” далі у розділ “Перевірка включення” та заповнити всі поля у формі запиту достовірними даними про себе. Власні данні (прізвище, ім’я, по-батькові) треба заповнити дуже уважно і виключно українською мовою. Отримавши на Вашу електрону пошту код підтвердження, необхідно ввести його у Вашому запиті для отримання відповіді.

В разі відсутності виборця в Реєстрі, наполегливо просимо особисто звернутися до 15 липня 2019 року у відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Скадовської районної державної адміністрації за адресою: м. Скадовськ, вул. Олександрівська, 34, каб. 15.

При собі обов’язково мати паспорт громадянина України або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа нещодавно набула громадянства України).

Ми працюємо:

робочі дні - з 8:00 до17:00 (обідня перерва з12:00 до 13:00),

вихідні дні - з 8:00 до16:00 (без обідньої перерви).