Розпочинається Тиждень безпеки дорожнього руху

Генеральною Асамблеєю ООН на 74-й сесії була прийнята Резолюція А/74/L.86 «Підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі», відповідно до якої 2021-2030 роки проголошуються Другим Десятиліттям дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху. Глобальною метою Десятиліття є скорочення кількостей смертей та травм у результаті дорожньо-транспортних пригод на 50 відсотків до 2030 року.

Світовим співтовариством розпочато низку заходів, спрямованих на якісне поліпшення ситуації з проблемою дорожньо-транспортної аварійності. У травні заплановано проведення 6-го Глобального тижня безпеки дорожнього руху ООН.

В Україні у два етапи буде проведено щорічний Тиждень безпеки дорожнього руху (далі – Тиждень), який сприятиме реалізації глобальної мети Десятиліття.

З 17 по 23 травня 2021 року буде проведено 1-й етап Тижня, який покликаний привернути увагу суспільства до проблем травматизму та смертності на українських дорогах і пошуку шляхів їх подолання.

З урахуванням необхідності забезпечення належних протиепідемічних заходів, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) – переважна більшість заходів у рамках Тижня проводитиметься у дистанційному форматі.

Загальний план заходів з проведення 1 етапу тижня:

Більш детальну інформацію про Тиждень можна отримати з наступних джерел: