Весняне «Натхнення»

Фото без опису

13 березня 2018 року в місті Херсоні відбувся Перший Відкритий міський фестиваль учнів загального фортепіано. На нього було запрошено викладачів та учнів з усієї області.

Проведення фестивалю ініціювали Херсонська школа мистецтв №1 разом з Департаментом культури, туризму та курортів  Херсонської обласної державної адміністрації.

Скадовська дитяча школа мистецтв відгукнулася на цікаву пропозицію. Троє її учнів  - Кантієва Юлія, Борисенко Анастасія та Ястреб Ілля (викладачі Дмитренко О.В., Мельниченко А.Л.) – взяли участь у новоствореному заході.

Його специфікою та унікальністю стало те, що фортепіано не є для учасників фаховим, а тільки додатковим.

Основним інструментом для цих дітей є скрипка, аккордеон, труба, тощо.

До цієї категорії відносяться також учні вокального відділення – академічного та естрадного.

Опанування другого інструменту сприяє всебічному розвитку дитини, виховує сценічну витримку.

Програма фестивалю була насичена яскравими музичними творами. Багато з них вже давно відомі широкому колу слухачів. Це і «У печері гірського короля» Е.Гріга, і «Артист естради» С.Джопліна, «Марш» Р.Шумана…

Фестиваль став помітною подією в житті міста Херсона та області. Журналісти ТРК»Скіфія» охоче долучилися до його висвітлення.

Учні Скадовської дитячої школи мистецтв, разом з іншими учасниками заходу, радо зголосилися на інтерв’ю.

Викладачі та батьки з цікавістю спостерігали за тим, як діти дуже щиро та правдиво відповідали на запитання журналістки. Це був несподіваний досвід в їхньому творчому житті. Не кожен дорослий зміг би без підготовки розмірковувати на мистецькі теми. А наші діти  з цим  впорались на відмінно.

Фестиваль «Натхнення» подарував усім позитивні емоції, радість спілкування. Усі учасники отримали подяки та солодощі.