В Скадовській районній філії ХОЦЗ вчилися складати резюме.

В сучасних умовах грамотно складене резюме стає надзвичайно важливим у процесі пошуку роботи. Адже конкуренція при працевлаштуванні досить значна, особливо в невеликому місті, такому як м. Скадовськ, тому вміння презентувати себе роботодавцю не тільки на співбесіді, а також  за допомогою резюме має стати в нагоді кожному, хто шукає роботу.

03 лютого 2020 року в Скадовській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості проведено тренінг «Підготовка резюме» для осіб, які перебувають на обліку в Філії. Це вже третій тренінг з початку нового року, проведений на цю тему. За допомогою практичних вправ та виконання завдань в міні групах учасники тренінгу ознайомилися з основними вимогами правильного написання резюме, його видами та структурою. Під час тренінгу безробітні визначали власні переваги, вчилися хвалити себе, а  також мали можливість потренуватися із написання резюме.

Вдало складене резюме - це ваш шанс отримати бажану посаду, це ваш білет та пропуск на співбесіду!