Скадовщина урочисто відзначила 23-ту річницю Конституції України

27 червня 2019 року біля пам'ятника Т.Г.Шевченку відбувся мітинг з нагоди 23-ї річниці Конституції України.

В урочистому зібранні взяли участь очільники влади міста та району, керівники організацій, підприємств, установ, громадські об`єднання та молодь.

Вітаючи всіх присутніх з державним святом, голова районної державної адміністрації Віктор Турик зазначив: «Найвищий закон нашої держави, що був прийнятий 23 роки тому, й сьогодні визначає основні обов’язки та права держави, суспільства та громадян, і це надзвичайно важливий документ для нашої країни. Ця подія була вкрай важливою для незалежності України і підкріпила її суверенітет, а також територіальну цілісність. Після цієї події наша країна підвищила міжнародний авторитет і довела, що для українців важлива їхня мова і земля, на якій вони живуть».

Урочистості супроводжувалися патріотичними виступами колективів: народного вокального ансамблю «Лебідка» (кер. Валентина Долгополова) Скадовського районного будинку культури та хору Скадовської дитячої школи мистецтв (кер. Марія Мавріді).

По завершенні мітингу усі присутні на чолі з представниками органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування поклали квіти до пам’ятника Великому Кобзареві.