Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Публічний звіт голови Скадовської районної державної адміністрації Покутньої С.О за 2019 рік

Інформаційне повідомлення про проведення публічного звіту

 

27 березня 2020 року відбудеться публічний звіт голови Скадовської районної державної адміністрації Покутньої Світлани Олександрівни за 2019 рік. 

Під час звіту буде презентована інформація про проведені заходи, виконані завдання та їх результати, використані кошти державного бюджету та інші питання щодо діяльності Скадовської районної державної адміністрації у 2019 році.

Регламент заходу:

10.00 – 11.00 – презентація публічного звіту.

11.00 – 11.45 – запитання та відповіді.

Запрошуємо взяти участь у заході представників громадської ради при районній державній адміністрації, громадських організацій, професійних спілок, некомерційних організацій, засобів масової інформації, керівників підприємств, установ та організацій.

Місце проведення: зал засідань Скадовської районної державної адміністрації, вулиця Олександрівська, 34, м Скадовськ.

Відповідальний структурний підрозділ: Відділ фінансово-господарського забезпечення, управління персоналом, організаційно-контрольної роботи та з питань внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації.

Контактна особа: Кулікова Оксана Володимирівна, головний начальник відділу фінансово-господарського забезпечення, управління персоналом, організаційно-контрольної роботи та з питань внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації, тел. (05537) 5-25-88.

Інформацію про учасників просимо надати до 9 години 27 березня 2020 року на електронну адресу: org_skad@ukr.net

Відповідно до пункту 2 частини 2 постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19» (зі змінами), спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» з 17 березня до 3 квітня  2020 року в Україні заборонено проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб.

З метою запобігання поширенню коронавірусної інфекції та враховуючи вимоги чинного законодавства проведення публічного звіту голови Скадовської районної державної адміністрації Покутньої Світлани Олександрівни за 2019 рік відтерміновано до закінчення карантину.

Про дату проведення та регламент заходу буде повідомлено додатково через засобі масової інформації та на офіційному сайті:  https://skadovsk-rda.gov.ua/photo/

 

 

Публічний звіт голови

Скадовської районної державної адміністрації Покутньої С.О.

за 2019 рік

 

 Інформація про результати роботи районної державної адміністрації

Упродовж 2019 року зусилля районної державної адміністрації спрямовувались на неухильне виконання законів України, указів та розпоряджень Президента України, актів і доручень Кабінету Міністрів України, центральних органів виконавчої влади, розпоряджень та доручень голови обласної державної адміністрації, а також програми економічного і соціального розвитку Скадовського району.

Розглядаючи результати соціально-економічного розвитку району за підсумками 2019 року, слід зазначити, що основою для його забезпечення стало формування дієвої управлінської команди; забезпечення відкритості та прозорості місцевої влади; створення сприятливих умов для розвитку бізнесу та залучення інвестицій; забезпечення оперативності у вирішенні нагальних, поточних та проблемних питань.

 

Аналіз діяльності районної державної адміністрації

 

Організаційно-контрольна робота, питання внутрішньої та інформаційної політики

За звітний період здійснювався моніторинг виконання 6121 завдань контрольних документів, що на 7,1 % більше проти відповідного періоду 2018 року. Із загальної кількості завдань проконтрольованих документів 1387 визначені розпорядженнями голови обласної державної адміністрації; 746 - дорученнями голови обласної державної адміністрації та заступників голови обласної державної адміністрації; 3988 - листами обласних і районних управлінь, відділів та служб.

            Питання виконання актуальних на даний час розпоряджень голови районної державної адміністрації в порядку контролю щомісячно розглядались на засіданнях колегії районної державної адміністрації.

            Виконання вимог розпорядчих документів по суті встановлених завдань знаходиться на постійному контролі. Результати аналізу стану реалізації контрольних документів щотижня обговорюються на нарадах з керівниками структурних підрозділів при голові районної державної адміністрації, нарадах при керівнику апарату районної державної адміністрації.

            Завдяки посиленню персональної відповідальності працівників структурних підрозділів районної державної адміністрації за стан справ на очолюваних ділянках роботи, постійному вдосконаленню контрольних функцій закріплено позитивні тенденції у зміцненні виконавської дисципліни. Аналіз підсумків роботи з організації та виконання вимог директивних документів усіх рівнів влади свідчить про належну організацію контролю за виконанням цих документів.

Протягом року відділом організаційно-контрольної роботи та з питань внутрішньої політики апарату районної державної адміністрації забезпечувалася реалізація державної політики в інформаційній, видавничих сферах та дотримання державної етнонаціональної політики.

За звітний період на офіційній веб-сторінці районної державної адміністрації, на шпальтах районної газети «Чорноморець» забезпечувалося своєчасне інформування про діяльність Президента України, Кабінету Міністрів України, районної державної адміністрації з вирішення ними життєво важливих соціально-економічних та суспільно-політичних питань, пам’ятні дати в житті держави.

Для забезпечення участі громадян в управлінні державними справами, здійснення громадського контролю за діяльністю органів виконавчої влади, налагодження ефективної взаємодії зазначених органів з громадськістю, врахування громадської думки під час формування та реалізації державної політики при районній державній адміністрації діє Громадська рада. У 2019 році організовано 5 засідань ради, на порядок денний яких були винесені найактуальніші питання життєдіяльності району.

Продовження звіту дивіться за посиланням нижче:

https://rada.info/upload/users_files/04060134/4b49ffdbabb28ebc1591c89b2f869b4c.pdf

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора