Відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

З нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми в районі з 16 по 27 жовтня поточного року розпочато інформаційну кампанію з питань протидії цьому явищу. Факт його відзначення є нагадуванням про актуальність даної проблеми.

Європейський день боротьби з торгівлею людьми започатковано 18 жовтня 2007 року Європейським Парламентом як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо феномену торгівлі людьми, особливо жінками та дітьми, небайдужості громадськості до цього явища та візуалізації проблеми на глобальному рівні. Кожна людина має право на свободу, вільний вибір, комфорт, незалежність та згуртованість.

З метою інформування населення щодо прав та захисту постраждалих від торгівлі людьми 18 жовтня 2018року в районі спеціалістами управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, районним центром зайнятості, за участю відділу культури районної державної адміністрації, комунального закладу «Скадовська централізована бібліотечна система», учнів та педпрацівників Філії Херсонського вищого училища фізичної культури Херсонської обласної ради  проведено ряд заходів, а саме: флешмоб під гаслом «Ми проти торгівлі людьми»,  конкурс малюнків на асфальті, вуличні акції з розповсюдженням інформаційних листівок «Кожен має право на допомогу», «Людина не товар»,  «Локальний ЗАХІД. Глобальний  «ВПЛИВ»  у місті Скадовськ, селищі Лазурне та інших сіл району. Проведено семінар з безробітними  та лекцію з спеціалістами районної державної адміністрації, центру зайнятості  «Торгівля людьми-грубе порушення прав громадянина».