До відома одержувачів житлових субсидій

З 01 жовтня поточного року управлінням праці та соціального захисту населення розпочнеться  перепризначення судсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг на опалювальний період 2019-2020 років. При цьому субсидії будуть розраховані на період з 16 жовтня 2019 року по 15 квітня включно 2020 року і виплачуватись у готівковій формі.

Громадяни, яким з травня 2019 року проведено розрахунок субсидії на неопалювальний період, з 01 жовтня нові заяву та декларацію не подають. Частині ж громадян розрахунок субсидії на опалювальний період буде здійснено виключно після подання нових заяв та декларацій. Зокрема, це:

-  сім’ї, які не зверталися за призначенням субсидії в літній  період;

- сім’ї, у яких відбулися зміни складу зареєстрованих членів домогосподарства та зміни у складі їх сім’ї (наприклад: хтось прописався чи виписався, розлучення чи шлюб, смерть чи народження) і про це не було повідомлено управління праці та соціального захисту населення.

При розрахунку субсидій на опалювальний період братимуться до уваги доходи громадян за 1 та 2 квартали 2019 року.

Громадянам, які з 01 жовтня подають  заяву про призначення субсидії, необхідно  надати довідку про реєстрацію місця проживання, так як управління праці та соціального захисту населення в порядку обміну отримати відомості про склад зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб не має можливості, оскільки по м. Скадовську формування бази зареєстрованих осіб не завершене.

Для виплати житлової субсидії отримувачам, які не одержують пенсії, необхідно надати реквізити рахунку в Ощадбанку, або в іншій банківській установі, в якій є бажання одержувати субсидію готівкою. Пенсіонерам кошти субсидії будуть виплачені разом із пенсійною виплатою через Укрпошту або зараховані на рахунок в банківській установі, в якій вони зазвичай отримують пенсію.

Звертаємо увагу, що за зверненнями, які надійдуть протягом двох місяців з початку опалювального сезону житлову субсидію (у разі наявності правових підстав) буде призначено з жовтня поточного року.