Скадовська районна державна адміністрація
Херсонська область
Логотип Diia Державний Герб України
gov.ua Державні сайти України
  Пошук

Про збільшення розміру щомісячних страхових виплат потерпілим (членам їх сімей)

Постановою Кабінету Міністрів України від 24.03.2021 року №239  «Про перерахування розміру щомісячних страхових виплат  потерпілим від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, та особам, які мають право на страхові виплати у разі смерті потерпілого» затверджено коефіцієнт перерахунку щомісячної страхової виплати з 01 березня 2021 року у розмірі 1,11. Постанова набула чинності 26 березня 2021 року.

     З метою  виконання частини другої статті 37 Закону України «Про загальнообов´язкове державне соціальне страхування», Скадовським відділенням УВДФССУ в Херсонській області  здійснено в березні 2021 року  перерахування  щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та особам, які мають право на щомісячні страхові виплати у разі смерті потерпілого, на коефіцієнт 1,11 з дотриманням вимог  Порядку призначення, перерахування  та проведення страхових виплат, затвердженого постановою правління Фонду соціального страхування України від 19.07.2018 №11 із змінами внесеними згідно постанови правління Фонду соціального страхування України від 25.02.2021 №7.

     Раніше визначений розмір щомісячної страхової виплати зменшенню не підлягає.

     У результаті проведеного перерахунку  загальний розмір щомісячної страхової виплати по Скадовському  відділенню збільшився  на  40.2 тис. грн.

     Підвищені виплати за березень потерпілі внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань, а також члени їх родин отримають у квітні.

     Нагадуємо, фінансування таких виплат здійснюються Фондом у наступному місяці за попередній.

З питань призначення, перерахування та проведення страхових виплат звертатись до Скадовського відділення УВДФССУ в Херсонській області за телефоном 5-31-83

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора