Скадовська Районна
Державна Адміністрація

Люди, які дарують свято!

Є така професія - дарувати людям тепло, любов і радість. Так кажуть про працівників культури. 08 листопада 2019 року в затишній залі КЗ «Палац молоді і студентів» Херсонської обласної ради на урочистостях присвячених Всеукраїнському дню працівників культури та майстрів народного мистецтва зібралися кращі культпрацівники області. Творча родина культармійців району була гідно відзначена керівництвом області.

Почесну відзнаку Херсонського обласного Центру народної творчості та Херсонської обласної організації профспілки працівників культури «За вагомий внесок у розвиток культури на Херсонщині» Білошапко Валерію Федоровичу – керівнику народного колективу дитячого біг-бенду «Сурма».

Грошову стипендію отримала Уварова Наталія Володимирівна – керівник народного колективу спортивного бального танцю «Каравела».

Того ж дня культпрацівники клубних закладів та Скадовського районного будинку культури активно відпочили на природі.

Важ­ко нині у­я­вити події обласного, ра­йонного чи сільського масш­табу без учасників аматор­сь­ких колективів Скадовщини. Їх виступи ввійшли в наше повсякденне життя, стали часткою загаль­ного духовного надбання. Щи­ра вдячність вам, шановні «ко­леги», за натхненну працю і від­даність професії. Зі святом!