«Україна вишивана»

Фото без опису Фото без опису                   21 травня 2018 року на площі біля Лазурненського СБК відбулася акція «Україна вишивана», присвячена  Дню Вишиванки. На свято завітали, одягнені у вишиванках вихованці дитячого садка «Сонечко», учні початкових класів Лазурненської ЗОШ, працівники селищної ради на чолі з селищним головою Бєліком Сергієм Яковичем та громада селища.

З привітальним словом звернулась до присутніх секретар виконкому Чорноус Ганна Миколаївна. В програмі звучали пісні «Вишиванка», «А сорочка мамина» у виконанні директора КЗ «Лазурненський СБК» Валентини Демчук, «Пісня про рушник» та «Звечора до ранку вишивала вишиванку» заспівав квартет «Порада», «Два кольори» виконав Олександр Савенко, керівник художній, «Україночка мала» заспівала учениця ЗОШ Лілія Прайс та брати Кукленки Самсон і Павлик виконали пісню «Країно моя».

Танцювальний колектив «Ритми» продемонстрували дефіле дівчат у вишиванках, керівник Юрій Калінчев. Була оформлена виставка робіт народних умільців з вишивки Мікітюк Євдокії Григорівни, Бичок Любові Архипівни, керівник гуртка декоративно-прикладного мистецтва Дарія Івашко. Ведучими програми були Артем Гуртовий та Юлія Покотило, учні ЗОШ.

Фото без опису Фото без опису

Продовжуючи підтримувати народні традиції, Красненський СБК теж. долучився до Дня вишиванки, на який зібрав усіх поціновувачів української вишивки. Розпочалося свято флеш-мобом з читання вірша Миколи Шерника «Українська вишиванка» усіма присутніми. На заході лунали тематичні пісні у виконанні Глазовської Юлії, Гнатюк Влади та ансамблю «Райдуга». До душі припали пісні «Моя сорочка-вишиванка», «Мій край», «Вишиття», «Перевесло». А пісня «Красива весна» повела всіх у запальний танок.