Свято селища Лазурне

25 серпня 2018 року на площі Лазурненського селищного будинку культури відзначили 215-у річницю селища Лазурне. На свято прийшли люди різного віку, від малечі до поважного віку, мешканці селища та гості-відпочиваючі з різних областей України — понад 3 тисячі людей.

Концертну програму розпочали аматори КЗ «Лазурненський СБК». Народний вокальний ансамбль «Вербиченька» заспівав «Пісню про Лазурне» та авторську пісню керівника колективу Валентини Демчук на слова Лідії Богун «Приїздіть до нас у Лазурне». Ведучі програми: Олена Пісоцька та Ірина Владимиренко розповіли про історію заснування селища Лазурне.

Вітав усю громаду селищний голова Сергій Бєлік. Він оголосив, що на честь 215-річниці селища, подарунком є відкриття інсталяції «Я люблю Лазурне». Після чого, Сергій Якович вручив подяки і подарунки Лазурнянам в «номінаціях»: найстарший мешканець селища – Міфле Євдокія Григорівна; наймолодший мешканець селища – Даша Бабой; кращий спортсмен – Владислав Іванюхін; кращий народний умілець – вишивальниця Краса Галина; кращий аматорський колектив – вокальний ансамбль «Вербиченька», танцювальний колектив «Ритми», спортивний клуб «Maximus»; 6 активістів селища.

В концертній програмі прийняли участь: фольклорний ансамбль «Бабусі», тріо «Калинонька», керівник Валентина Демчук, танцювальний колектив «Ритми» (керівник Юрій Калінчев), солісти: Олександр Савенко, Вікторія Несенчук, Наталія Романова, Світлана Гордієнко-Демчук, Валентина Демчук, танцювальні дуети: сім`я Калінчевих, Юрій та Єва та подружжя Пугачових, Євгенія та Володимир. Бійцівський клуб «Maximus» під керівництвом Георгія Аракєлова продемонстрував показовий виступ. В концерті аматорів прийняли участь гості з смт. Каланчак група ВІА «Свої» (керівник Сергій Гірняк) та солістка Алла Жук з м.Черкаси, які подарували усім чудовий настрій своїми запальними до танцю піснями. Люди на площі танцювали і співали разом з виконавцями.

Вечірню програму продовжили колективи з м. Херсона: ВІА «Дженерал войс», «Город неспящих», шоу-балет та дискотека з Dj. А сюрпризом для всіх був святковий салют на честь 215-річниці селища Лазурне. Під час вечірньої програми проводився розіграш подарунків для всієї громади.

Протягом всього дня для дітей працювали безкоштовнs атракціони (ЧП – Дмитро Левченко) на дитячому майданчику. Свято гарно підготували і провели, завдяки оргкомітету при селищній раді за підтримки селищного голови Бєліка С.Я., заступника селищного голови Олексія Марченка та працівникам  та аматорам КЗ «Лазурненський СБК», які підготували концертну програму. Від громади лунали оплески та слова вдячності і «Браво!»