Скадовський міський фестиваль «Смажений бичок»

22 вересня 2019 року, продовжилось святкування 125-ї річниці Дня міста на «фестивальній площі» та центральному пляжі скадовчан та гостей міста чекали конкурси та концертна програма міського фестивалю «Смажений бичок».

День народження міста – гарна нагода згуртуватися навколо цікавих ідей. Одна з них – велопробіг «Скадовчани рулять!» вулицями рідного Скадовська, який започатковано на День міста. Серед його учасників ті, хто підтримує здоровий спосіб життя, любить велоспорт та просто вело прогулянки.

Після того, як було дано старт велопробігу, на центральному пляжі міста розпочався фестиваль “Смажений бичок”. Це свято задля популяризації традицій українського народу та місцевої кухні, демонстрації приготування морепродуктів як частини народної культури України загалом, та міста Скадовська зокрема, об’єднання поколінь і громад, пошуку і підтримки здібних, обдарованих, талановитих особистостей, пропаганди здорового способу життя, залучення туристів до Скадовська.

Три команди прийняли участь в цьогорічному кулінарному фестивалі: «Чарівна перлина» (команда ясел-садка №3 «Дзвіночок»), «Посмішка» (команда Скадовської міської ради) та суто чоловіча команда «Дозор» — наші захисники.

Одною з яскравих сторінок фестивалю стала спортивно-конкурсна програма «Живу я на березі Чорного моря», в якій прийняли участь три команди: «Кока-кола» та «Комета» (представники Скадовської філії Херсонського вищого спортивного училища) та «Дзвіночок» (представники ясла-садка №3 «Дзвіночок»). Усі учасники отримали заохочувальні призи.

Свої вокальні таланти дарували творчі аматорські колективи Скадовського району: вокальний гурт «Сузір’я» (кер. Марія Замараєва, Володимирівський СБК), вокальний гурт «Водограй» (кер. Олександр Бугаєнко, Широківський СБК), вокальний ансамбль «Берегиня» (кер. Римма Стебловська), народний вокальний ансамбль «Лебідка» (кер. Валентина Долгополова), народний ансамбль народної пісні «Радість» (кер. Любов Фабрикова), солісти-вокалісти вокальної студії Скадовського РБК(кер. Юрій Саранча) та народної вокальної естрадної студії «Всі разом» (кер. Юрій Луканов) та клуб бардівської пісні «Капітан».

Усі учасники велопробігу отримали індивідуальні номери, які по завершенню програми взяли участь у розіграші лотереї та суперпризу – велосипеду. Крім того: серед учасників пробігу відзначено наймолодшого та найдосвідченішого велосипедиста; також володарів найгламурнішого  та  найнезвичайнішого велосипедів, а також найпатріотичнішого.

Кращими кулінарами у стравах з бичка та морепродуктів стала чоловіча команда «Дозор» — наших захисників!

Завершився Скадовський міський фестиваль «Смажений бичок»  виступом кавер-групи «Снікерсні» з м. Херсон, частуванням гарячою юшкою та смачними жареними бичками.

І нехай святкування Дня нашого міста стане черговою точкою відліку в подальшому успішному розвитку нашого рідного міста. Зі святом!