Робоча зустріч з головою Скадовської міської територіальної громади

Фото без опису         З метою вирішення проблем зайнятості, наближення соціальних послуг до жителів, мотивації їх до продуктивної занятості та економічного розвитку громади 26 січня відбулася робоча зустріч директорки Скадовської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості Андрющенко Катерини Олександрівни з головою Скадовської міської територіальної громади Яковлєвим Олександром Юрійовичем.

В ході зустрічі обговорювались різноманітні питання. Директорка філії презентувала послуги державної служби зайнятості, озвучила проблемні питання щодо подолання безробіття членами громади, створення нових робочих місць, приділила увагу питанню організації громадських робіт. Обговорені питання можливого залучення фінансової допомоги до реалізації проектів, спрямованих на створення нових робочих місць та підтримки розвитку малого та середнього бізнесу; пріоритетні напрямки розвитку підприємництва в громаді; надання місцевих додаткових пільг при впровадженні підприємницької діяльності тощо.

Не залишилась без уваги проблема неофіційного працевлаштування. Було наголошено про необхідність проведення роз’яснювальної роботи серед роботодавців та населення громади щодо переваг легальної зайнятості.

Під час зустрічі укладено угоду про співпрацю та обговорено можливість організації віддаленого робочого місця для  представника служби зайнятості з метою надання соціальних послуг мешканцям територіальної громади.