Звітні завершились

22 березня 2018 року звітував Новоукраїнський сільський клуб (завідувач Ольга Бойко) під назвою «Жива душа мого села неподоланна». 14 номерів концертної програми пролетіли на одному подиху. Час сплинув непомітно — прекрасна енергетика самодіяльних артистів передалася не тільки членам оглядової комісії, а й глядачам, які підтримували 25 учасників самодіяльності бурхливими оплесками. Гарно оформлена сцена, тематичні номери з залученням відео фільмів – розкрили тему заходу.

Наступними на сцені Новоукраїнського сільського клубу звітували творчі колективи Тарасівського сільського будинку культури (директор Ольга Макаренко).

В 15 художніх номерах прийняли участь 23 учасники.  В концерті переважно домінували вокальний жанр. Всі номери концерту розкрили тему «Живи і процвітай, моя Україно. Мій рідний Тарасівський край» та отримали гучні оплески глядачів. Кращі номери: «Хлібодарська привітальна» у виконанні Ольги Глухової та «Зароди наша ниво» у виконанні жіночого ансамблю народної пісні «Надвечір’я».

У підготовці звітних концертів клубних закладів Тарасівської сільської ради відіграла плідна співпраця культармійців, громади з органами місцевого самоврядування, а саме з головою сільської ради Тимощук Зоєю Миколаївною.

Цього ж дня оглядова комісія мала змогу переглянути творчий звіт аматорів Приморського сільського будинку культури (директор Надія Скурихіна). В фойє Приморського СБК була представлена виставка робіт місцевих майстринь та справжня алея велетенських паперових квітів.

У 15 номерах програми концерту, прийняло участь понад 35 учасників – переважно домінували вокальний та хореографічний жанри.

Кращі номери: «Соколята сини» — у виконанні ансамблю народної пісні «Калинонька» (кер. Надія Скурихіна), веснянка «Розійшлися хмарки» — дитячий вокальний ансамбль «Джерельце» «Повертайтесь живими» — у виконанні Марії Дунаєвої.