Юний музикознавець

24 січня 2018 року в місті Херсоні відбувся конкурс ораторського мистецтва “Юний музикознавець” Його мета — заохочення учнів до поглибленного вивчення музично-теоретичних предметів, а саме — світової музичної літератури.

Учасників конкурсу радо приймала Херсонська школа мистецтв №1, а головувала на ньому кандидат мистецтвознавства, завідуюча цикловою комісією  комунального  вищого навчального закладу “Херсонське музичне училище” Херсонської обласної ради Старюченко Н.А.

Скадовську дитячу школу мистецтв  представляли два учасника — Шпінь Поліна та Зінченко Артем. Ці учні блискуче виступили зі своїми промовами та стали переможцями.

І місце у Шпінь Поліни, ІІ місце у Зінченка Артема.

До критеріїв оцінювання журі віднесли креативність та оригінальність в розкритті теми, сценічну культуру та артизтизм. Все це було притаманне нашим дітям.

Підготовку до конкурсу здійснили викладачі Мельниченко А.Л., Щеренко І.В., Дмитренко О.В., Зінченко К.М. Це чудовий приклад поєднання зусиль різних відділень школи: теоретичного, фортепіанного, народного та відділу образотворчого мистецтва.